Yhteystiedot ja media

Yhteystiedot


Promoottori

Sami Heiskanen
sami.heiskanen@autourheilu.fi 


Kilpailunjohtaja
Juuso Teuronen
juuso@serafina.fi 


Varikkopäällikkö
Henri Karjalainen
henri.karjalainen@autourheilu.fi 


PowerPark yhteyshenkilö
Sami Alahuhta
sami.alahuhta@powerpark.fi 


Flying Finn -polun viestinnästä vastaa:
Suvi Nisula
suvi.nisula@autourheilu.fi


Flying Finn -polulle markkinointiviestintää toteuttaa:
Rita Pasanen
rita.pasanen@autourheilu.fi


Tapahtumapaikka

PowerPark Ulkokarting
Jorma Lillbackantie 1
62300 HÄRMÄ, Finland
www.powerpark.fi


Media ja akkreditointi

Tapahtuman media-akkreditointihakemus tulee tehdä CIK-FIA:n kautta, TÄÄLLÄ.

Lisätiedot akkreditoinnista:
Renaud Didier
CIK-FIA Media Coordinator 
rdidier@cikfia.media